Freibergam pirmie punkti Vācijā

Vācijas augstākajā hokeja līgā (DEL) šovakar rezultatīvu spēli aizvadīja Latvijas izlases aizsargs Ralfs Freibergs, kura divas rezultatīvās piespēles palīdzēja Izerlonas “Roosters” mājās ar 4:3 (0:2, 1:1, 2:0, 0:0, 1:0) pieveikt Štraubingas “Tigers”.

Freibergs abus rezultativitātes punktus nopelnīja pēdējā trešdaļā. Trešā perioda ievadā latviešu aizsargs palīdzēja ”Roosters” samazināt rezultāta starpību līdz minimumam (2:3) un nopelnīja pirmo rezultativitātes punktu DEL čempionātā, bet 50. minūtē Freibergs izcēlās ar vēl vienu piespēli un palīdzēja mājiniekiem panākt 3:3.

Latvijas izlases aizsargs laukumā pavadīja 19 minūtes un 49 sekundes, kuru laikā izdarīja vienu metienu pa pretinieku vārtiem un nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu +1. Freibergs deviņās spēlēs Vācijā tagad ir nopelnījis divus (0+2) punktus.

Tikmēr citā mačā pamatīgu sagrāvi piedzīvoja latviešu aizsarga Artūra Kuldas pārstāvētā Krēfeldes “Penguins”, kas viesos ar 1:6 (0:1, 1:3, 0:2) atzina Manheimas “Adler” pārākumu.

Kulda nospēlēja 23 minūtes un 26 sekundes, kuru laikā bloķēja vienu pretinieku metienu un ieguva neitrālu lietderības koeficientu.

Autors: Rainers Rogs Avots: DEL