Egles rezultatīvākais sniegums karjerā neglābj AHL komandu no zaudējuma (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Amerikas hokeja līgas (AHL) spēlē Latvijas hokejista Haralda Egles pārstāvētā Manitobas “Moose” vienība ar rezultātu 3:4 (2:0, 1:1, 0:3) piekāpās Aiovas “Wild”  komandai.

Egle šajā mačā nopelnīja vārtus un divas rezultatīvas piespēles. Latvijas hokejists arī izpildīja trīs metienus pa vārtiem, kā arī laukumu pameta ar pozitīvu lietderības koeficientu “+3”. 16 cīņās šosezon Haraldam Eglem trīs vārti un četras rezultatīvas piespēles.

Mača rezultātu pēc Haralda Egles un Simona Lundmarka piespēlēm atklāja Metjū Alfaro, kurš guva pirmos vārtus AHL karjerā, pielabojot Lundmarka metienu.

Vien septiņas sekundes pirms pirmā perioda beigām komandas kapteinis Džimijs Olinjī pēc Grega Meirelesa un Haralda Egles piespēlēm jau panāca divu vārtu pārsvaru “Moose” vienībai.

Otrajā periodā Meisons Šovs vienus vārtus atguva, samazinot rezultāta starpību līdz minimumam. Haralds Egle gan atjaunoja divu vārtu pārsvaru vien 33 sekundes pirms otrā perioda beigām, vārtu priekšā pielabojot Simona Lundmarka metienu.

Trešajā periodā “Moose” komanda sabruka, ielaižot trīs bezatbildes vārtus. Sākotnēji Meisons Šovs guva otros vārtus mačā, bet rezultātu izlīdzināja Kails Rau. Meisons Šovs guva arī uzvaras vārtus 31 sekundi pirms mača beigām, noformejot hat-trick. Šovam četri punkti šajā mačā, Kailam Rau vārti un piespēle, bet veterānam Ērikam Stālam, kurš Aiovas vienībā gatavojas Pekinas olimpiskajām spēlēm, divas piespēles.

Manitobas “Moose” atrodas otrajā vietā Centrālajā divīzijā ar 43 punktem 33 mačos, bet Aiovas “Wild” ar 34 punktiem 33 mačos ir piektie Centrālajā divīzijā.