Egle un Dukurs rezultatīvi komandas uzvarā

Latviešu hokejisti Haralds Egle un Darels Dukurs otrdien izcēlās ar rezultatīvu sniegumu Šveices 2. līgā (SL).

Egles un Dukura pārstāvētā ”Langenthal” mājās ar 4:3 (0:1, 2:1, 2:1) pieveica ”Sierre” hokejistus. Abi latviešu hokejisti atzīmējās ar rezultatīvām piespēlēm.

Dukurs 27. minūtē asistēja komandas pirmajā vārtu guvumā un palīdzēja ”Langenthal” tobrīd uz tablo panākt 1:1. Latviešu uzbrucējam tas bija pirmais rezultativitātes punkts Šveices 2. līgā.

Savukārt Egle 41. minūtē izcēlās ar rezultatīvu piespēli komandas trešajā vārtu guvumā un sekmēja ”Langenthal” izvirzīšanos vadībā (3:2) pirmoreiz spēlē. Viņam šī bija jau ceturtā rezultatīvā piespēle trijos aizvadītajos sezonas mačos.

Citā spēlē aizsarga Sanda Smona un uzbrucēja Toma Andersona pārstāvētā ”La Chaux-de-Fonds” savā laukumā ar 4:3 (1:1, 2:0, 1:2) apspēlēja ”EHC Basel”. Ne Smonam, ne Andersonam neizdevās tikt pie rezultativitātes punktiem.

Tāpat panākumu svinēja arī aizsarga Naura Sējēja un uzbrucēja Riharda Melnalkšņa pārstāvētā Kūsnahtas “Lions”, kas viesos ar 3:1 (2:0, 1:1, 0:0) pārspēja Tičīno ”Rockets”. Arī Sējējs un Melnalksnis palika bez punktiem.

Autors: Rainers Rogs Avots: Sihf.ch

Komentāri (0)