Egle iemet vārtus latviešu duelī un turpina spīdēt AHL, Mitens izcīna uzvaru (VIDEO)

Amerikas Hokeja līgā (AHL) fantastisku sniegumu turpina demonstrēt latviešu uzbrucējs Haralds Egle, kurš aizvadītajā naktī izcēlās ar gūtiem vārtiem un rezultatīvu piespēli Manitobas ”Moose” uzvarā ar 5:3 (2:0, 2:2, 1:1) pār latviešu vārtsarga Artūra Šilova pārstāvēto Abotsfordas ”Canucks”.

Egle ar vārtu guvumu izcēlās mača desmitajā minūtē un tobrīd panāca 2:o. Savukārt 25. minūtē latviešu uzbrucējs, asistējot komandas ceturtos vārtos, nopelnīja otro rezultativitātes punktu mačā un palīdzēja mājiniekiem panākt jau 4:o. Pēc ceturtajiem ielaistajiem vārtiem Šilovs tika nomainīts.

Latviešu uzbrucējs izdarīja trīs metienus pa Šilova vārtiem un nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu +2. Pēdējās piecās spēlēs Egle ir sakrājis septiņus punktus. Šosezon viņš AHL ir aizvadījis 20 mačus, kuros izcēlies ar četriem vārtiem un septiņām rezultatīvām piespēlēm.

Tikmēr Šilovs aizvadīja pagalam neveiksmīgu maču. Latviešu vārtsargs atvairīja tikai 17 no 21 pretinieku hokejista izdarītā metiena. Viņam spēle noslēdzās jau 25. minūtē. Šilovs desmit mačos AHL šosezon ir ticis galā vien ar 88,8% pretinieku metienu.

Daudz labāk klājās citam latviešu vārtsargam Marekam Mitenam, kurš mačā pret Klīvlendas ”Monsters” atvairīja 37 no 39 pretinieku metieniem un palīdzēja Jutikas “Comets” viesos izcīnīt panākumu ar 3:2 (1:0, 1:2, 1:0). Šosezon deviņās AHL spēlēs viņš ticis galā tikai ar 87,9% metienu.

Autors: Rainers Rogs Avots: AHL