Dzierkals: Čehijas hokejs man bija kaut kas jauns

Latvijas hokeja izlases uzbrucējs Mārtiņš Dzierkals, kurš aizvadītajā sezonā pārstāvēja Čehijas Ekstralīgas klubu Pilzenes ”Škoda”, sarunā ar portālu ”La.lv” dalījies savās pārdomās par aizvadīto sezonu un pastāstījis kā ir spēlēt Latvijas izlasē Harija Vītoliņa vadībā.

”Sezona bija interesanta, kā jau sportā bija labi un ne tik labi brīži,” atzina Dzierkals. ”Čehijas hokejs man bija kaut kas jauns. Es cenšos katru gadu kļūt labāks hokejists, tam sekoju līdzi, un, ja neizdodas, tad sevi kritizēju. Arī no statistikas viedokļa pēc šīs sezonas pārmest sev īsti nav ko – pērn Rīgas “Dinamo” tiku pie 24 punktiem, šogad jau pie 30. Sanāk, ka progresēju, un man tas ir galvenais.”

Latviešu uzbrucējs atklāja, ka šobrīd vēl nezina, vai arī nākamajā sezonā turpinās spēlēt Čehijā. ”Par nākotnes plāniem šobrīd neko nevaru atbildēt,” norādīja Dzierkals, kurš šīs nedēļas sākumā svinēja savu 25. dzimšanas dienu. ”Redzēs, kādi būs piedāvājumi un situācija spēlētāju tirgū. Šobrīd daudzviet vēl turpinās sezona, un pagaidām neko konkrētu nevaru pateikt.”

Tāpat Dzierkals pastāstīja arī kā ir spēlēt Latvijas izlases galvenā trenera Harija Vītoliņa vadībā. ”Varu teikt tikai pozitīvas lietas. Līdz šim neko daudz par viņu nezināju, biju spēlējis tikai pret viņu, kad Harijs strādāja Maskavā. Pie viņa komandā ir ļoti patīkama atmosfēra, nav nekas uzspiests, brīva gaisotne, laba darba ētika,” teica latviešu uzbrucējs.

”Ja visi apstākļi sakritīs, noteikti parādīsim labu sniegumu nākamajos turnīros. Kāds tas būtu? Ceturtdaļfināls pasaules čempionātā, kur mēs nespēlējam pārāk bieži. Uz to tēmēsim arī Tamperē,” Latvijas izlases mērķi pasaules čempionātā Somijā atklāja Dzierkals.

Autors: Rainers Rogs Avots: La.lv

Komentāri (0)