Dzierkala “Škoda” panāk izlīdzinājumu sērijā pret Bičevska komandu

Čehijas Ekstralīgas astotdaļfināla kārtā uzvaru izcīnīja Mārtiņa Dzierkala pārstāvētā Plzeņas “Škoda”, kas ar 1:0 pārspēja Māra Bičevska “Mlada Boleslav”, sērijā panākot izlīdzinājumu 2-2.

Sērija tiks aizvadīta līdz kādas komandas trīs uzvarām. Izšķirošais mačs paredzēts 17. martā.

Vienīgie vārti tika gūti spēles 4. minūtē, kad izcēlās “Škoda” uzbrucējs Jans Dufeks.

Dzierkals sev atvēlētajās 17:27 minūtēs saņēma divu minūšu noraidījumu, veica divus metienus pa vārtiem, vienu spēka paņēmienu un vienu metienu bloķēja. Tikmēr Bičevskis uz laukuma atradās gandrīz 18 minūtes, pielietojot spēka paņēmienu un uzvarēja 48% (11 no 23) iemetienus.

Citā mačā Vitkovices “Ridera” bez savainotā Roberta Bukarta ar 4:3 apspēlēja “Olomouc”, panākot sērijā 2-2.