Dzierkala rezultatīvais sniegums neizglāba “Škoda” no zaudējuma

Čehijas ekstralīgā norisinājās vairākas spēles, kurās piedalījās latviešu hokejisti.

Plzeņas “Škoda” viesos ar rezultātu 3:4 (2:0, 0:1, 1:2, 0:1) pagarinājumā zaudēja Prāgas “Sparta” vienībai. Mārtiņš Dzierkals atzīmējās ar divām rezultatīvām piespēlēm. Kopumā Dzierkals uz ledus pavadīja 21:12 minūti, kuru laikā trīsreiz meta pa vārtiem, zaudēja savā vienīgajā iemetienā un dueli noslēdza ar negatīvu lietderības koeficientu “-1”.

Tagad Dzierkala kontā ir 4 (1+3) punkti pēc nospēlētām piecām spēlēm.

Māra Bičevska pārstāvētā “Mlada Boleslav” ar 2:1 (1:0, 0:0, 1:1) pieveica Liberecas “Bili Tygri”. Bičevskis 17 minūtēs un 12 sekundēs pielietoja vienu spēka paņēmienu, uzvarēja astoņos no 14 iemetieniem un maču pabeidza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Tikmēr, Uvja Balinska pārstāvētā Litvinovas “Verva” cieta neveiksmi izbraukumā, piekāpjoties Jaromīra Jāgra Kladno “Rytiri” ar 2:3 (0:1, 1:1, 1:1).  Balinskis uz laukuma aizvadīja 21:51 minūti, trīsreiz metot pa pretinieku vārtiem un pabeidza spēli ar lietderības koeficientu “-1”. 49 gadus vecais Jāgrs šajā spēlē guva divus vārtus. Otrajā vārtu guvumā pieredzējušais čehs tika prom no Balinska, apmānot latvieti aiz vārtiem.

Autors: hokejazinas.com Avots: Čehijas ekstralīga