Džeriņam divi vārti pret Majoni, Jevpalovs precīzs komandas zaudējumā

Austrijas augstākās līgas (IceHL) čempionātā notika vairākas spēles, kurās piedalījās latviešu hokejisti.

Lincas “Black Wings”, kurā spēlē Andris Džeriņš, mājās ar 3:4 papildlaikā piekāpās Bolzano “Foxes”, kuras rindās atrodams ilggadējais Rīgas “Dinamo” aizsargs Metjū Majone. Džeriņa kontā divi vārtu guvumi. No sākuma Džeriņš spēles 10. minūtē realizēja skaitlisko vairākumu, bet vēlāk, otrās trešdaļas sākumā, guva vārtus vienādos sastāvos. Šie bija Džeriņa pirmie vārtu guvumi IceHL čempionātā, līdz šim četrās spēlēs Latvijas izlases uzbrucējs atdeva vienu rezultatīvu piespēli

Ņikitas Jevpalova pārstāvētā Dornbirnes “Bulldogs” mājās ar 3:6 piekāpās “Fehervar AV19”. Jevpalovs guva vārtus 3. perioda 17. minūtē, panākot 3:5, taču tas neizglāba no zaudējuma. Jevpalova kontā šosezon divi vārtu guvumi 5 spēlēs.

Savukārt, Renāra Krastenberga pārstāvētās “Villach” komandas spēle ar Bratislavas “Capitals” tika pārcelta, sakarā ar medicīniskiem piesardzījumiem Bratislavas komandā.

Autors: hokejazinas.com Avots: ICEHL