Daugaviņš rezultatīvs trešajā spēlē pēc kārtas, latviešu duelī uzvar Smirnovs

Lielisku sniegumu Šveices Nacionālajā hokeja līgā (NL) turpina demonstrēt Latvijas izlases uzbrucējs Kaspars Daugaviņš, kurš šovakar divu latviešu pārstāvēto klubu duelī guva vārtus pret uzbrucēja Denisa Smirnova pārstāvēto Ženēvas ”Servette” un izcēlās ar rezultatīvu sniegumu jau trešajā spēlē pēc kārtas.

Daugaviņa pārstāvētā ”Bern” mājās ar 1:4 (1:2, 0:1, 0:1) atzina ”Servette” pārākumu un piedzīvoja jau piekto zaudējumu pēc kārtas. Latvijas izlases uzbrucējs guva savas komandas vienīgos vārtus. Daugaviņš pirmās trešdaļas vidū atklāja mača rezultātu.

Latviešu uzbrucējs laukumā pavadīja 19 minūtes un 59 sekundes, kuru laikā izdarīja trīs metienus pa pretinieku vārtiem, no kuriem viens bija precīzs, uzvarēja astoņos no 13 (61,5%) iemetieniem un pabeidza spēli ar neitrālu lietderības koeficientu. Daugaviņš izcēlās ar rezultatīvu sniegumu jau trešajā mačā pēc kārtas.

Pieredzējušais latviešu uzbrucējs pēdējās trijās spēlēs ir nopelnījis sešus (3+3) punktus. Daugaviņš izcēlās ar četriem (2+2) punktiem 12. janvāra mačā pret ”Biel”, bet vakar nopelnīja rezultatīvu piespēli mačā pret cita latviešu uzbrucēja Ronalda Ķēniņa pārstāvēto ”Lausanne”. Latviešu hokejists 26 spēlēs šosezon ir sakrājis 18 (7+11) punktus.

Tikmēr Smirnovs mačā pret Daugaviņa pārstāvēto ”Bern” nospēlēja 17 minūtes un trīs sekundes, kuru laikā izpildīja trīs metienus pa pretinieku vārtiem, bloķēja vienu sāncenšu metienu un, neskatoties uz to, ka ”Servette” piedzīvoja zaudējumu, nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu +1. Smirnovs 36 spēlēs šosezon ir izcēlies ar tikai pieciem (1+4) punktiem.

Smirnova pārstāvētā ”Servette” ar 36 mačos izcīnītiem 53 punktiem ieņem septīto vietu Šveices čempionātā. Savukārt ”Bern” ar tikpat spēlēs iegūtiem 46 punktiem atrodas desmitajā vietā līgā.

Autors: Rainers Rogs Avots: Sihf.ch