Čukste nopelna ceturto punktu Somijā

Ar rezultatīvu piespēli Somijas spēcīgākajā hokeja līgā (Liiga) izcēlies Latvijas izlases aizsargs Kārlis Čukste, kura rezultatīvais sniegums gan neglāba Lahti ”Pelicans” no zaudējuma viesos ar 1:2 (1:0, 0:1, 0:1) mačā pret ”KooKoo” komandu.

Čukste pirmā perioda pēdējā minūtē rezultatīvi asistēja ”Pelicans” vienīgajā vārtu guvumā un tobrīd palīdzēja komandai atklāt mača rezultātu. Latviešu aizsargam tas bija ceturtais (0+4) rezultativitātes punkts Somijā aizvadītajās 14 spēlēs.

Čukste laukumā pavadīja 18 minūtes un 44 sekundes, kuru laikā nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Divu latviešu pārstāvēto klubu duelī Tamperes ”Tappara”, vārtsargam Jānim Kalniņam paliekot uz rezervistu soliņa, viesos ar 5:4 (0:1, 2:2, 2:1, 1:0) papildlaikā pieveica uzbrucēja Jāņa Švanenberga pārstāvēto Raumas ”Lukko”. Švanenbergs laukumā pavadīja tikai 20 sekundes.

Tāpat panākumu izcīnīja arī uzbrucēja Oskara Batņas pārstāvētā Mikeli ”Jukurit”, kas mājās ar 4:0 (0:0, 2:0, 2:0) apspēlēja Helsinku IFK. Latviešu uzbrucējs gan nebija pieteikts šim mačam.

Autors: Rainers Rogs Avots: Liiga