Buncis turpina būt rezultatīvs Slovākijā

Slovākijas Ekstralīgā ar rezultatīvu sniegumu otrajā spēlē pēc kārtas izcēlies latviešu uzbrucējs Filips Buncis, kurš ar rezultatīvu piespēli kaldināja ”Nitra” mājās izcīnīto uzvaru ar 5:2 (1:0, 4:0, 0:2) pār Trenčīnas ”Dukla”.

Buncis atzīmējās ar rezultatīvu piespēli jau trešajā minūtē, kad asistēja komandas pirmajā vārtu guvumā un palīdzēja ”Nitra” atklāt mača rezultātu. Filipam šis bija astotais (2+6) rezultativitātes punkts desmit spēlēs.

Latviešu uzbrucējs laukumā pavadīja 14 minūtes un četras sekundes, kuru laikā izdarīja vienu metienu pa pretinieku vārtiem, uzvarēja divos no sešiem (33,3%) iemetieniem un nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu +2.

Tikmēr zaudējumu piedzīvoja aizsarga Artūra Salijas pārstāvētā ”Liptovsky Mikulas”, kas ar 0:4 (0:0, 0:2, 0:2) atzina Prešovas ”Grotto” pārākumu. Salija nospēlēja 18 minūtes un 24 sekundes, vienreiz metot pa vārtiem un pabeidzot spēli ar neitrālu lietderības koeficientu.

Autors: Rainers Rogs Avots: Slovākijas Ekstralīga