Bukarts uguņo Čehijā un palīdz komandai izcīnīt svarīgu uzvaru

Latviešu uzbrucējs Roberts Bukarts šovakar aizvadīja lielisku spēli Čehijas Ekstralīgā, gūstot vārtus un izdarot divas rezultatīvas piespēles, un palīdzēja sevis un latviešu aizsarga Gunta Galviņa pārstāvētajai Vitkovices ”Ridera” svarīgā mačā mājās ar 5:3 pieveikt ”Olomouc”.

Bukarts, spēlējot skaitliskajā vairākumā, otrajā trešdaļā divreiz rezultatīvi asistēja Dominika Lakatoša gūtajos vārtos un palīdzēja ”Ridera” divas reizes atspēlēties. Savukārt trešā perioda otrajā minūtē latviešu uzbrucējs pats izcēlās ar vārtu guvumu un panāca 4:2.

Latvijas izlases uzbrucējs laukumā pavadīja vien 12:52 minūtes, kuru laikā izdarīja piecus metienus pa pretinieku vārtiem, nopelnīja divas soda minūtes un ieguva pozitīvu lietderības koeficientu +1. Šosezon 16 spēlēs Bukarts ir guvis trīs vārtus un izdarījis astoņas rezultatīvas piespēles.

Tikmēr Galviņš nospēlēja 19:59 minūtes, taču palika bez rezultativitātes punktiem. Laukumā pavadītajā laikā latviešu aizsargs izpildīja vienu metienu pa pretinieku vārtiem un līdzīgi kā Bukarts nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu +1. Šajā sezonā Galviņa kontā 23 spēlēs ir tikai viena rezultatīva piespēle.

Vitkovices klubs šovakar izcīnīja tikai otro uzvaru pēdējos septiņos mačos un pakāpās uz devīto pozīciju Čehijas Ekstralīgas kopvērtējumā. ”Ridera” 23 spēlēs ir izcīnījusi 32 punktus. Savukārt ”Olomouc” ar tikpat mačos iegūtiem 36 punktiem ieņem septīto vietu Čehijas Ekstralīgā.

Autors: Rainers Rogs Avots: hokej.cz