Bindulim otrie vārti Čehijā, rezultatīvs arī Bičevskis

Čehijas ekstralīgas spēlē divi latvieši izcēlās ar rezultatīvām darbībām.

Kristofers Bindulis ar vārtu guvumu kaldināja Česke Budejovice “Motor” uzvaru pār Uvja Balinska Litvinovas “Verva” ar 4:3. Balinskis spēlē nepiedalījās, jo pārstāv Latvijas izlasi Pekinas olimpiskajās spēlēs.

Bindulis guva “Motor” trešos vārtus 3. perioda otrajā minūtē. Kopumā uz ledus Latvijas aizsargs atradās 23:07, divreiz apdraudot pretinieku vārtus, divus metienus bloķējot un pielietoja trīs spēka paņēmienus. Spēli Bindulis noslēdza ar pozitīvu lietderību “+2”.

Šosezon Binduļa kontā 5 (2+3) punkti 42 spēlēs.

Citā spēlē Māra Bičevska “Mlada Boleslav” ar 1:4 piekāpās Prāgas “Sparta”, kuras vārtus sargāja bijušais Rīgas “Dinamo” vārtsargs Matejs Mahovskis.

Bičevskis asistēja vienīgajā savas komandas vārtu guvumā, kad 3. perioda izskaņā Martins Ševcs vairākumā panāca 1:4.  Latvietis uz laukuma pavadīja 12:30 minūtes, veicot un bloķējot pa vienam metienam, kā arī uzvarēja 62% iemetienu.

Šajā sezonā Bičevskis 46 mačos sakrāja 11 (5+6) punktus.