Bindulim noraidījums uzvarā pret Bukarta komandu

Čehijas ekstralīgas spēlē Latvijas aizsarga Kristofera Binduļa pārstāvētā Česke Budejovice “Motor” apspēlēja Vitkovices “Ridera” ar 3:2.

“Ridera” rindās laukumā nedevās traumētais Roberts Bukarts.

Bindulis pirmās trešdaļas beigās saņēma divu minūšu noraidījumu par pretinieka klupināšanu. Par laimi, “Ridera” vairākumu nerealizēja.

Kopumā Bindulis uz laukumna pavadīja 16:24 minūtes, vienreiz metot pa Vitkovices komandas vārtiem. Šosezon aizsarga kontā 4 (1+3) punkti 41 spēlē.

Savukārt, Māra Bičevska pārstāvētā “Mlada Boleslav” mājās papildlaikā ar 0:1 atzina Jaromīra Jāgra Kladno “Rytiri”. Vienīgos spēles vārtus guva kanādietis Kails Vūds.

Bičevskis laukumā atradās 19:33 minūtes, kurās pielietoja vienu spēka paņēmienu, veica metienu un uzvarēja 6 no 13 iemetieniem.