Bičevskis asistē un izsit Dzierkalu no play-off

Noslēgusies Čehijas Ekstralīgas izslēgšanas spēļu pirmā kārta.

Nākamo kārtu sasniedza Roberta Bukarta Vitkovices “Ridera”, Māra Bičevska “Mlada Boleslav”, Liberecas “Bily Tygri” un Pardubices “Dinamo”. Ceturtdaļfinālā viņus jau sagaida Kristofera Binduļa pārstāvētā Česke Budejovice “Motor”, divu Rīgas “Dinamo” bijušo vārtsargu Mateja Mahovska un Jūliusa Hudačeka Prāgas “Sparta, Hrādeckrāloves “Mountfield” un Triņecas “Ocelari”. Ceturtdaļfināla spēles sāksies 19. martā.

Bičevskis izsķirošajā mačā izsita Dzierkalu no play-off. Viņa “Mlada Boleslav” izcīnīja uzvaru ar 3:2 (sērijā 3-2) pret Plzeņas “Škoda”. Bičevskis rezultatīvi asistēja Oskaram Flinnam komandas pirmajos vārtos.

Kopumā uz ledus Bičevskis pavadīja 21:45 minūtes, vienreiz metot pa vārtiem un četrus metienus bloķējot, kā arī uzvarēja 8 no 21 iemetiena (38%). Savukārt, Dzierkals sev atvēlētajās 15:36 minūtēs veica trīs metienus pa vārtiem.

Nākamajā kārtā “Mlada Boleslav” tiksies ar “Mountfield”, Binduļa “Motor” uzņems “Dinamo”, “Sparta” pret “Bily Tigry”, taču Bukarta “Ridera” spēkosies ar  “Ocelari”.