Batņam zaudējums sērijas septītajā spēlē un sezona beigusies

Somijas hokeja čempionātā (Liiga) izšķirošo spēli par iekļūšanu pusfinālā šovakar aizvadīja latviešu uzbrucēja Oskara Batņas pārstāvētā Mikeli ”Jukurit”.

Batņas pārstāvētā ”Jukurit” ceturtdaļfināla septītajā mačā mājās ar 0:1 (0:0, 0:0, 0:1) piekāpās Kouvolas ”KooKoo” un sērijā sīvā cīņā atzina pretinieku pārākumu ar 3-4. Vienīgos vārtus laukuma saimnieki ielaida 47. minūtē. Līdz ar to ”Jukurit” un Batņam sezona ir beigusies.

Latviešu uzbrucējs savā sezonas pēdējā spēlē laukumā pavadīja 14 minūtes un 19 sekundes, kuru laikā izdarīja piecus metienus pa pretinieku vārtiem, uzvarēja divos no diviem (100%) iemetieniem un maču pabeidza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Batņa šo sezonu uzsāka Francijā, taču tās gaitā pārcēlās uz ”Jukurit” un debitēja Somijas spēcīgākajā hokeja līgā. Latvijas izlases uzbrucējs ”Jukurit” sastāvā regulārajā čempionātā aizvadīja 31 spēli, kurā guva divus vārtus un atdeva piecas rezultatīvas piespēles. Savukārt septiņos izslēgšanas mačos viņš palika bez punktiem.

Somijas hokeja čempionātā šodien tika noskaidrotas visas pusfinālistes. Trijās no četrām ceturtdaļfināla sērijām bija nepieciešamas septiņas spēles. Cīņu par titulu vēl aizvien turpina latviešu vārtsarga Jāņa Kalniņa pārstāvētā Tamperes “Tappara”.

Autors: Rainers Rogs Avots: Liiga