Batņa gūst vārtus Somijā un palīdz ”Jukurit” pieveikt vienu no līderēm (VIDEO)

Somijas augstākajā hokeja līgā šodien otros vārtus sezonā guva Latvijas izlases uzbrucējs Oskars Batņa, kurš palīdzēja Mikeli ”Jukurit” viesos ar 4:3 (1:2, 1:0, 1:1, 1:0) pieveikt vienu no līgas līdervienībām Oulu ”Karpat”.

”Jukurit” šodienas spēli pret ”Karpat” uzsāka ļoti neveiksmīgi un jau 13. minūtē nonāca iedzinējos ar 0:2, taču otrā perioda pirmajā pusē, pateicoties Batņas rezultatīvajam sniegumam, atjaunoja līdzsvaru. Latviešu uzbrucējs 27. minūtē guva otros vārtus sezonā ”Jukurit” rindās un panāca 2:2.

Batņa laukumā pavadīja 13 minūtes un sešas sekundes, kuru laikā izdarīja piecus metienus pa pretinieku vārtiem, no kuriem viens sasniedza mērķi, un nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu +1. Latvijas izlases uzbrucējs šosezon 16 spēlēs ”Jukurit” sastāvā ir sakrājis sešus (2+4) punktus.

Mikeli klubs šodien izcīnīja trešo uzvaru pēc kārtas. Ar 34 spēlēs izcīnītiem 58 punktiem Batņas pārstāvētā komanda ieņem sesto vietu Somijas čempionāta kopvērtējumā.

Autors: Rainers Rogs Avots: Liiga