Balinskis turpina uguņot Čehijā

Čehijas Ekstralīgā lielisku sniegumu turpina demonstrēt Latvijas izlases aizsargs Uvis Balinskis, kurš šovakar mačā pret Brno ”Kometa” izcēlās ar divām rezultatīvām piespēlēm un palīdzēja Litvinovas ”Verva” izbraukumā izcīnīt pārliecinošu uzvaru ar 5:1 (0:0, 2:0, 3:2).

Latviešu aizsargs 38. minūtē rezultatīvi asistēja komandas pirmajā vārtu guvumā un palīdzēja ”Verva” atklāt mača rezultātu. Savukārt otro rezultativitātes punktu Balinskis nopelnīja 59. minūtē, kad izcēlās ar rezultatīvu piespēli viesu pēdējos gūtajos vārtos.

Balinskis laukumā pavadīja 25 minūtes un desmit sekundes, kuru laikā izdarīja četrus metienus pa pretinieku vārtiem, bloķēja vienu sāncenšu metienu un nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu +2. Šosezon 40 spēlēs Latvijas izlases aizsargs ir sakrājis 23 (9+14) punktus.

Atgādināsim, ka iepriekšējā mačā pret latviešu uzbrucēja Patrika Zabusova pārstāvēto Zlīnas ”Berani” Balinskis izcēlās ar gūtiem vārtiem un rezultatīvu piespēli.

Autors: Rainers Rogs Avots: Čehijas Ekstralīga