Balinskis turpina būt rezultatīvs Čehijā, latviešu klubiem atšķirīgas sekmes

Čehijas Ekstralīgā šovakar laukumā devās 11 latviešu hokejisti, no kuriem vienīgais ar rezultatīvu sniegumu šoreiz atzīmējās Latvijas izlases aizsargs Uvis Balinskis.

Liberecas “Bili Tygri” ar Balinski ierindā, spēlējot mājās, pēcspēles metienu sērijā ar 4:3 (0:1, 1:2, 2:0, 0:0, 1:0) pārspēja Kladno “Rytiri”, kuras rindās spēlē latviešu aizsargi Kristaps Sotnieks un Oskars Cibuļskis.

Balinskis trešās trešdaļas ievadā asistēja komandas otrajos gūtajos vārtos un palīdzēja ”Bili Tygri” tobrīd panākt 2:3. Latvijas izlases aizsargs izcēlās ar otro (1+1) rezultativitātes punktu jaunajā sezonā.

Balinskis laukumā pavadīja 25 minūtes un 14 sekundes (lielākais spēles laiks komandā), kuru laikā izdarīja vienu metienu pa pretinieku vārtiem, veica vienu spēka paņēmienu, nopelnīja divas soda minūtes un ieguva neitrālu lietderības koeficientu (-1).

Cibuļskis nospēlēja 21 minūti un 58 sekundes, divreiz apdraudot pretinieku vārtus, bloķējot vienu sāncenšu metienu un nopelnot pozitīvu lietderības koeficientu +1. Tikmēr Sotnieks uz ledus pavadītajās 20 minūtēs un 38 sekundēs atzīmējās tikai ar vienu bloķētu metienu.

Sauso zaudējumu piedzīvoja Latvijas izlases aizsargu Jāņa Jaka, Kristapa Zīles un Ralfa Freiberga pārstāvētā Litvīnovas ”Verva”, kas viesos ar 0:3 (0:0, 0:0, 0:3) atzina Prāgas ”Sparta” pārākumu.

Jaks laukumā pavadīja 22 minūtes un 46 sekundes (trešais lielākais spēles laiks komandā), kuru laikā izdarīja četrus metienus pa pretinieku vārtiem, pielietoja vienu spēka paņēmienu un ieguva negatīvu lietderības koeficientu (-2).

Freibergs nospēlēja 17 minūtes un 32 sekundes, bloķējot vienu pretinieku izdarīto metienu, nopelnot divas soda minūtes un maču pabeidzot ar neitrālu lietderības koeficientu.

Savukārt Zīle, uz ledus pavadot par vienu sekundi mazāk nekā Freibergs, bloķēja vienu sāncenšu metienu, saņēma divas soda minūtes un nopelnīja negatīvu lietderības koeficientu (-1).

Roberta Bukarta pārstāvētā Vitkovices ”Ridera” savā laukumā ar 4:2 (1:0, 2:1, 1:1) apspēlēja Pilzenes ”Škoda” hokejistus. Bukarts laukumā atradās 18 minūtes un 11 sekundes, kuru laikā ieguva pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Tāpat panākumu svinēja arī aizsarga Kristofera Binduļa un uzbrucēja Mārtiņa Dzierkala pārstāvētā Česke Budejovices ”Motor”, kas mājās ar 6:2 (2:1, 1:1, 3:0) sagrāva Brno ”Kometa”.

Bindulis nospēlēja 20 minūtes un 19 sekundes, divreiz metot pa pretinieku vārtiem, pielietojot trīs spēka paņēmienus un spēli pabeidzot ar pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Savukārt Dzierkals uz ledus pavadītajās 16 minūtēs un 20 sekundēs atzīmējās ar diviem metieniem pa sāncenšu vārtiem un pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Zaudējumu piedzīvoja aizsarga Kārļa Čukstes pārstāvētā Triņecas ”Ocelari”, kas, spēlējot izbraukumā, papildlaikā ar 3:4 (2:2, 1:0, 0:1, 0:1) piekāpās Pardubices ”Dinamo”.

Čukste nospēlētajās 20 minūtēs un deviņās sekundēs trīsreiz apdraudēja pretinieku vārtu drošību, bloķēja divus sāncenšu metienus un spēli pabeidza ar negatīvu lietderības koeficientu (-1).

Tāpat neveiksmi cieta arī uzbrucēja Māra Bičevska pārstāvētā ”Mlada Boleslav”, kas viesos ar 1:2 (0:0, 0:2, 1:0) atzina ”Olomouc” pārākumu.

Bičevskis laukumā pavadīja desmit minūtes un 45 sekundes, bloķējot vienu sāncenšu metienu, uzvarot trijos no astoņiem (38%) iemetieniem, nopelnot divas soda minūtes un maču pabeidzot ar neitrālu lietderības koeficientu.

Autors: Rainers Rogs Avots: Hokej.cz