Ābols turpina uguņot SHL izslēgšanas spēlēs

Zviedrijas hokeja līgas (SHL) izslēgšanas turnīrā fantastisku sniegumu turpina demonstrēt Latvijas izlases uzbrucējs Rodrigo Ābols, kurš trešajā astotdaļfināla mačā pret Kristera Gudļevska un Oskara Cibuļska pārstāvēto ”Brynas” izcēlās ar gūtiem vārtiem un rezultatīvu piespēli.

Ābola un aizsarga Kristapa Zīles pārstāvētā ”Orebro”, spēlējot mājās, trešajā astotdaļfināla mačā svinēja panākumu ar 4:2 (1:1, 0:1, 3:0) un sērijā līdz divām uzvarām triumfēja ar 2-1. Līdz ar to ”Orebro” iekļuva SHL ceturtdaļfinālā, kurā tiksies ar ”Lulea” hokejistiem.

Ābols izšķirošajā astotdaļfināla spēlē sakrāja divus rezultativitātes punktus un kļuva par vienu no mača galvenajiem varoņiem. Latviešu uzbrucējs trešās trešdaļas ievadā, spēlējot skaitliskajā vairākumā, guva svarīgus vārtus un panāca 2:2, bet 53. minūtē rezultatīvi asistēja komandas uzvaras vārtu guvumā.

Rodrigo laukumā pavadīja 19 minūtes un 29 sekundes, kuru laikā izdarīja sešus metienus pa pretinieku vārtiem, pielietoja divus spēka paņēmienus, uzvarēja 54,55% iemetienu un maču pabeidza ar negatīvu lietderības koeficientu -1. Trijās izslēgšanas spēlēs Ābols ir nopelnījis astoņus (5+3) punktus.

Zīle nospēlēja 17 minūtes un 17 sekundes, neizdarot nevienu metienu pa sāncenšu vārtiem un nopelnot pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Tikmēr Cibuļskis nebija pieteikts šim mačam. Savukārt Gudļevskis spēli noraudzījās no rezervistu soliņa.

Autors: Rainers Rogs Avots: SHL