Ābols turpina spīdēt Zviedrijā

Latvijas izlases uzbrucējs Rodrigo Ābols šovakar guva vārtus Zviedrijas hokeja līgas (SHL) pirmajā ceturtdaļfināla spēlē pret ”Lulea” komandu, taču viņa un aizsarga Kristapa Zīles pārstāvētā ”Orebro” viesos piedzīvoja bezcerīgu zaudējumu ar 1:5 (0:2, 1:2, 0:1) un sērijā nonāca iedzinējos ar 0-1.

Ābols mačā pret ”Lulea” guva ”Orebro” vienīgos vārtus. Latviešu uzbrucējs bija precīzs otrā perioda vidū. Tobrīd viņš panāca 1:3. Ābols izcēlās ar gūtiem vārtiem otrajā mačā pēc kārtas. Aizvadītajās četrās izslēgšanas spēlēs Latvijas izlases centra uzbrucējs ir guvis sešus vārtus un atdevis trīs rezultatīvas piespēles.

Rodrigo mačā pret ”Lulea” laukumā pavadīja 16 minūtes un astoņas sekundes, kuru laikā izdarīja divus metienus pa pretinieku vārtiem, pielietoja vienu spēka paņēmienu, uzvarēja 50% iemetienu un spēli pabeidza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Tikmēr Zīle nospēlēja 17 minūtes un 51 sekundi, trīs reizes apdraudot pretinieku vārtus un iegūstot neitrālu lietderības koeficientu.

Nākamā sērijas spēle tiks aizvadīta 2. aprīlī.

Autors: Rainers Rogs Avots: SHL