Ābols izdemolē pretinieku aizsardzību un nopelna sešus punktus vienā mačā (VIDEO)

Fantastisku maču Zviedrijā šodien aizvadījis Latvijas izlases uzbrucējs Rodrigo Ābols, kurš pirmajā Zviedrijas hokeja līgas (SHL) astotdaļfināla mačā pret Kristera Gudļevska un Oskara Cibuļska pārstāvēto ”Brynas” izcēlās ar četriem vārtu guvumiem un divām rezultatīvām piespēlēm.

Ābola un aizsarga Kristapa Zīles pārstāvētā ”Orebro” mačā pret ”Brynas” izcīnīja pārliecinošu uzvaru viesos ar 7:2 (0:1, 2:0, 5:1). Tieši Ābols kļuva par mača galveno varoni. Latviešu uzbrucējs guva četrus vārtus un atdeva divas rezultatīvas piespēles.

Rodrigo laukumā pavadīja vien 14 minūtes un 44 sekundes, kuru laikā izdarīja sešus metienus pa pretinieku vārtiem (četri no tiem bija precīzi), pielietoja divus spēka paņēmienus, uzvarēja 36,36% iemetienu un spēli pabeidza ar lielisku lietderības koeficientu (+4).

Zīle nospēlēja 18 minūtes un 53 sekundes, nevienu reizi nemetot pa pretinieku vārtiem un nopelnot pozitīvu lietderības koeficientu +3.

Tikmēr Cibuļskis uz ledus pavadīja 13 minūtes un 47 sekundes, kuru laikā izdarīja divus metienus pa pretinieku vārtiem un ieguva negatīvu lietderības koeficientu -2.

Laukumā devās arī Gudļevskis, kurš iesaistījās spēlē no rezervistu soliņa trešā perioda ievadā, kad ”Brynas” atradās iedzinējos ar 1:3. Latviešu vārtsargs mača turpinājumā atvairīja tikai astoņus no 11 (72,73%) pretinieku izdarītajiem metieniem.

Autors: Rainers Rogs Avots: SHL