Ābols izceļas ar rezultatīvu sniegumu trešajā spēlē pēc kārtas

Zviedrijas hokeja līgā (SHL) ar rezultatīvu sniegumu trešajā spēlē pēc kārtas izcēlies Latvijas izlases uzbrucējs Rodrigo Ābols, kurš šovakar atzīmējās ar rezultatīvu piespēli ”Orebro” zaudējumā mačā pret ”Farjestad”.

Ābola un aizsarga Kristapa Zīles pārstāvētā ”Orebro” šovakar, spēlējot viesos, piedzīvoja zaudējumu ar 1:2 (0:1, 0:1, 1:0). Ābols 58. minūtē nopelnīja rezultatīvu piespēli komandas vienīgajā vārtu guvumā, bet Zīle palika bez rezultativitātes punktiem.

Latviešu uzbrucējs laukumā pavadīja 19 minūtes un desmit sekundes, kuru laikā izdarīja divus metienus pa pretinieku vārtiem, uzvarēja 55% iemetienu un nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Savukārt Zīle nospēlēja 15 minūtes un 45 sekundes, izpildot divus metienus pa pretinieku vārtiem un pabeidzot maču ar negatīvu lietderības koeficientu -1.

Citā mačā pārliecinošu uzvaru izcīnīja Latvijas izlases aizsarga Roberta Mamčica pārstāvētā ”Linkoping”, kas mājās ar 4:0 (2:0, 0:0, 2:0) apspēlēja ”Leksands”. Mamčics laukumā pavadīja 13 minūtes un 18 sekundes, kuru laikā izdarīja vienu metienu pa pretinieku vārtiem un ieguva negatīvu lietderības koeficientu.

Tikmēr zaudējumu piedzīvoja vārtsarga Kristera Gudļevska un aizsarga Oskara Cibuļska pārstāvētā ”Brynas”, kas izbraukumā ar 1:2 (0:0, 0:1, 1:0, 0:1) papildlaikā piekāpās ”Oskarshamn”. Ne Gudļevskis, ne Cibuļskis šajā spēlē neizgāja laukumā.

Autors: Rainers Rogs Avots: SHL