Ābolam vārti pēc Zīles piespēles “Orebro” uzvarā

Zviedrijas hokeja līgā (SHL) norisinājās pēdējā regulārā čempionāta kārta.

Laukumā devās vairāki latvieši.

Vislabāk sevi parādīja “Orebro” leģionāri no Latvijas – Kristaps Zīle un Rodrigo Ābols. Komanda no Ērebrū izcīnīja uzvaru ar 3:1 pret Šellefteo “AIK”. Ābols guva komandas trešos vārtus pēc Zīles rezultatīvās piespēles.

Zīle uz laukuma pavadīja 17 ar pusi minūtes, veicot divus metienus pa vārtiem un noslēdza spēli ar pozitīvu lietderību “+1”. Ābols 16:21 minūtēs divreiz apdraudēja pretinieku vārtus, pielietoja vienu spēka paņēmienu, uzvarēja 56,2% iemetienu un noslēdza spēli ar “+1”.

Oskars Cibuļskis rezultatīvi asistēja “Brynas” uzvarā pret “Leksands” (5:4 PL). Vārtsargs Kristers Gudļevskis palika uz soliņa. Cibuļskis piedalījās komandas ceturtajā vārtu guvumā 1. perioda 18. minūtē. Cibuļskis sev atvēlētajās 12:26 minūtēs izpildīja divus spēka paņēmienus un vienu metienu pa vārtiem.

Roberta Mamčica pārstāvētā “Linkoping” viesos ar 1:3 atzina “Frolunda” pārākumu. Mamčics uz ledus nospēlēja 18:21 minūtes un nopelnīja divu minūšu noraidījumu.

Bez Dana Ločmeļa spēlējušā “Lulea” mājās svinēja “sauso” panākumu ar 3:0 pār Mālmes “Redhawks”.