Ābolam rezultatīvs sniegums, Zīle un Mamčics debitē SHL

Zviedrijas hokeja līgā (SHL) ar rezultatīvu piespēli šovakar izcēlās Latvijas izlases uzbrucējs Rodrigo Ābols. Tikmēr debiju SHL piedzīvoja divi latviešu aizsargi Kristaps Zīle un Roberts Mamčics.

Ābola un Zīles pārstāvētā ”Orebro” viesos ar 2:3 (1:1, 0:1, 1:0, 0:1) papildlaikā piekāpās ”Rogle”. Ābols 53. minūtē skaitliskajā vairākumā rezultatīvi asistēja komandas otrajā vārtu guvumā un palīdzēja ”Orebro” panākt 2:2.

Rodrigo laukumā pavadīja 17 minūtes un 58 sekundes, kuru laikā izdarīja četrus metienus pa pretinieku vārtiem, uzvarēja tikai 26,7% iemetienu un ieguva neitrālu lietderības koeficientu.

Tikmēr Zīle savā debijas mačā ”Orebro” sastāvā nospēlēja 16 minūtes un 51 sekundi, izpildot piecus spēka paņēmienus, nopelnot divas soda minūtes un spēli pabeidzot ar pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Debiju SHL piedzīvoja arī aizsargs Roberts Mamčics, kura pārstāvētā ”Linkopings” divu latviešu pārstāvēto klubu duelī, spēlējot mājās, ar 1:5 (0:4, 0:0, 1:1) atzina vārtsarga Jāņa Kalniņa pārstāvētās ”Lakers” pārākumu. Latviešu vārtsargs gan šim mačam nebija pieteikts.

Mamčics uz ledus pavadīja 18 minūtes un 11 sekundes, kuru laikā izdarīja vienu metienu pa pretinieku vārtiem, pielietoja vienu spēka paņēmienu un nopelnīja negatīvu lietderības koeficientu -1.

Tikmēr ”Brynas” ar aizsargu Oskaru Cibuļski ierindā, taču ar vārtsargu Kristeru Gudļevski uz rezervistu soliņa viesos ar 1:2 (0:1, 1:0, 0:0, 1:0) papildlaikā zaudēja ”Redhawks”.

Cibuļskis nospēlēja 13 minūtes un piecas sekundes, izpildot trīs metienus pa pretinieku vārtiem un iegūstot neitrālu lietderības koeficientu.

Autors: Rainers Rogs Avots: SHL