”Zemgale/LLU” sagrauj HS ”Rīga” un kļūst par OHL līderi

Optibet hokeja līgas (OHL) līderes godu atguvusi aizvadītās sezonas čempione ”Zemgale/LLU”, kas šovakar mājās ar 6:0 (2:0, 3:0, 1:0) sagrāva HS ”Rīga” un svinēja piekto panākumu pēc kārtas. Uzvarētāju rindās ar diviem gūtiem vārtiem izcēlās Ričards Bernhards.

Mājinieki atklāja mača rezultātu jau otrajā minūtē, kad precīzs, spēlējot skaitliskajā vairākumā, bija Kristaps Roķis, bet 15. minūtē Bernhards realizēja lielo skaitlisko vairākumu un dubultoja jelgavnieku pārsvaru – 2:0.

Otrajā periodā ”Zemgale/LLU” guva vēl trīs vārtus un nostiprināja savu pārsvaru (5:0). Otro reizi mačā izcēlās Bernhards, bet pa reizei sāncenšu vārtsargu pārspēja Ričards Rihards Fomins un Harijs Brants.

Pēdējā trešdaļā laukuma saimnieki iepriecināja savus līdzjutējus ar vēl vienu vārtu guvumu – 47. minūtē Artūrs Homjakovs panāca 6:0 un uzstādīja mača gala rezultātu.

Abām komandām nākamās spēles ir paredzētas 24. septembrī. ”Zemgale/LLU” savā laukumā uzņems turnīra pastarīti ”Dinaburgu”, bet HS ”Rīga” viesosies pie OHL vicelīderes ”Mogo/LSPA”.

Autors: Rainers Rogs Avots: LHF