”Zemgale/LLU” otrais sastāvs nosargā uzvaru pār ”DLSS/Dinaburga”

Optibet hokeja līgā (OHL) šodien uz uzvaru takas atgriezās ”Zemgale/LLU”, kas, spēlējot ar otro sastāvu, izbraukumā ar 5:2 (0:0, 3:0, 2:2) apspēlēja pēdējā vietā esošo Daugavpils “DLSS/Dinaburga”.

Pirmā trešdaļā noslēdzās ar bezvārtu neizšķirtu, bet otrajā periodā ”Zemgale/LLU” guva trīs vārtus, izceļoties Robertam Vītolam, Ričardam Grubinskim un Uldim Pūpolam, un panāca uz tablo pārliecinošo 3:0.

Pateicoties Šarūna Baltrūna un Edgara Petrova precīzajiem metieniem, mājinieki 46. minūtē samazināja rezultāta starpību līdz minimumam (2:3), bet pēc nedaudz vairāk nekā pusotras minūtes Helmuts Spriņģis atjaunoja viesiem divu vārtu pārsvaru – 4:2.

Trīs minūtes pirms pamatlaika noslēguma Deniss Vilmans guva piektos vārtus ”Zemgale/LLU” labā un pielika mačam punktu (5:2). Jelgavniekiem šis bija septītais panākums pēdējās astoņās OHL spēlēs.

Uzvarētāju rindās rezultatīvākais bija Vītols, kurš izcēlās ar gūtiem vārtiem un divām rezultatīvām piespēlēm. Tikmēr pa diviem punktiem sakrāja Pūpols (1+1) un Vitālijs Čerkass (0+2).

”Zemgale/LLU” ar 46 punktiem 27 mačos ieņem stabilu otro vietu OHL kopvērtējumā. Tikmēr ”Dinaburga” ar diviem punktiem 28 spēlēs pārliecinoši atrodas pēdējā pozīcijā līgā.

Abām komandām nākamie mači OHL paredzēti savā laukumā. Daugavpilieši 1. februārī (pulksten 19:00) savā laukumā uzņems HS ”Rīga”, bet jelgavnieki dienu vēlāk (pulksten 19:30) mājās tiksies ar ”Prizma/IHS”.

Autors: Rainers Rogs Avots: LHF