”Zemgale/LLU” otrais sastāvs izdemolē ”DLSS/Dinaburga” aizsardzību

Pārliecinošu panākumu Optibet hokeja līgā (OHL) šovakar izcīnīja OHL aizvadītās sezonas čempione ”Zemgale/LLU”, kas, spēlējot ar savu otro sastāvu, viesos ar 10:1 (3:0, 2:0, 5:1) sakāva līgas pastarīti Daugavpils ”DLSS/Dinaburga”.

Rihards Mertens 13. minūtē atklāja mača rezultātu, bet pēc 121 sekundes guva savus otros vārtus spēlē un dubultoja jelgavnieku pārsvaru – 2:0. Savukārt 17. minūtē Kristers Vītoliņš panāca uz tablo jau 3:0. Pamatlaika vidū ”Zemgale/LLU” guva vēl divus vārtus, precīziem esot Helmutam Spriņģim un Ričardam Grubinskim, un vēl vairāk nostiprināja pārsvaru (5:0).

Trešā perioda ievadā Roberts Vītols panāca jau 6:0, bet 65 sekundes vēlāk Šarūns Baltrūns guva goda vārtus mājinieku labā – 1:6. Pēdējais vārds gan piederēja viesiem, kuri atlikušajā laikā pretinieku cietoksnī iemeta vēl četras ripas, precīziem esot Rinaldam Vutkevičam, Rūdolfam Muraško, Robertam Vītolam un Spriņģim – 10:1.

Uzvarētāju sastāvā rezultatīvākais bija Vutkevičs, kurš izcēlās ar gūtiem vārtiem un četrām rezultatīvām piespēlēm. Tikmēr Mertens atzīmējās ar četriem (2+2) punktiem. Savukārt pa trīs punktiem nopelnīja Spriņģis (2+1) un Uldis Pūpols (0+3).

Jelgavniekiem OHL šis bija jau sestais panākums pēc kārtas. ”Zemgale/LLU” ar 44 punktiem 25 spēlēs ieņem otro vietu līgā. Savukārt ”DLSS/Dinaburga” piedzīvoja jau 25. zaudējumu 26 šosezon aizvadītajos mačos. Daugavpilieši ar izcīnītiem diviem punktiem pārliecinoši atrodas pēdējā vietā līgā.

Abām komandām nākamās spēles OHL paredzētas jau 25. janvārī. ”DLSS/Dinaburga” pulksten 19:15 viesosies pie līgas līderes ”Mogo/LSPA”, bet ”Zemgale/LLU” pulksten 19:30 savā laukumā uzņems Rīgas ”Prizma/IHS”.

Autors: Rainers Rogs Avots: LHF