“Zemgale/LLU” notur pārsvaru un nonāk uzvaras attālumā no čempiontitula

Šovakar ceturtajā Optibet hokeja līgas (OHL) finālspēlē “Zemgale/LLU” komanda ar rezultātu 3:1 (2:0, 0:0, 1:1) mājās pārspējaMogo/LSPA” vienību.

Pirmā perioda piektajā minūtē jelgavnieku uzbrucējs Pēteris Purmalis atklāja mača rezultātu, bet 11. minūtē Gatis Gricinskis dubultoja mājinieku pārsvaru.

Otrajā trešdaļā komandas vārtus neguva, bet trešā mača nogriežņa 18. minūtē Reinis Lejnieks vēl spēja samazināt rezultāta starpību līdz minimumam.

“Mogo/LSPA” vēl centās glābt maču, tomēr 39 sekundes pirms pamatlaika beigām Ričards Bernhards ieraidīja ripu tukšos viesu vārtos un “Zemgale/LLU” izcīnīja uzvaru.

Ēriks Vītols atvairīja 24 no 25 “Mogo/LSPA” metieniem, bet Henrijs Ančs tika galā ar 24 no 26 “Zemgale/LLU” raidījumiem.

Nākamā spēle starp abām komandām 5. aprīlī plkst. 18:30 “Mogo” ledus hallē.

“Zemgale/LLU” atrodas vadībā sērijā ar rezultātu 3-1 un jau nākamajā mačā var izcīnīt Latvijas čempiontitulu.