”Zemgale/LLU” izcīna vēl vienu uzvaru un nonāk soļa attālumā no titula

Vienas uzvaras attālumā no kļūšanas par Latvijas čempioni hokejā nonākusi Arta Ābola vadītā ”Zemgale/LLU”, kas trešajā Optibet hokeja līgas (OHL) finālsērijas mačā viesos ar 3:2 (0:0, 2:0, 1:2) pieveica ”Olimp/Venta 2002” hokejistus un sērijā panāca jau 3-0.

Līdz pat mača 37. minūtei uz tablo saglabājās bezvārtu neizšķirts, taču otrās trešdaļas beigās ”Zemgale/LLU” guva divus vārtus 70 sekunžu laikā un panāca 2:0. Jelgavnieku rindās ar precīziem metieniem izcēlās Edgars Kulda un Roberts Jekimovs.

Trešā perioda ievadā Aleksandrs Novikovs guva vēl vienus vārtus ”Zemgale/LLU” labā, panākot jau 3:0, taču mājinieki nepadevās un spēja radīt intrigu. Kirils Tambijevs 47. minūtē atguva vienus vārtus rīdziniekiem, bet 55. minūtē pieredzējušais Miķelis Rēdlihs jau samazināja rezultāta starpību līdz minimumam – 2:3.

Pamatlaika beigās ”Olimp/Venta 2002” nomainīja vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju, tomēr nespēja atspēlēties un bija spiesta samierināties ar trešo zaudējumu trijās aizvadītajās finālsērijas spēlēs. Sērijas nākamais un, iespējams, pēdējais mačs paredzēts pirmdien.

Autors: Rainers Rogs Avots: OHL