SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Saņemt

“Zemgale/LLU” direktors: Sezonu vērtēju ar lielu “+” zīmi

Jelgavas “Zemgale/LLU” direktors Aivars Zeltiņš sarunā ar portālu “Sportazinas.com” dalījās iespaidos par pirmo sezonu Somijas pēc spēka 2. līgā (Mestis) un jauno spēlētāju iesaistīšanā.

Šosezon Jelgavas klubs piedzīvoja debiju Mestis līgā, apvienojot ar dalību Optibet hokeja līgā (OHL).

 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!

“Sezonu vērtēju ar lielu plus zīmi. Protams, ja skatāmies no turnīra tabulas viedokļa, nevaru būt līdz galam apmierināts. Bet ja skatāmies no tāda kopējā progresa viedokļa, no katra konkrētā spēlētāja, no komandas viedokļa progresa, no tā, ko katrs spēlētājs ir ieguvis, tas ir vērtējams tikai ar plus zīmi. To visu ceļu, ko mēs paveicām gan kā klubs, gan kā daļa no Latvijas hokeja,” izsakās Zeltiņš.

Jelgavas komandai lielu sezonas daļu nācās pavadīt Somijā, dažkārt pat atrodoties tur mēnesi no vietas. “Zemgale/LLU” vadībai tas sagādāja galvassāpes, jo bija nepieciešams nodrošināt visu augstā līmenī.

“Kluba vadībai galvenais izaicinājums bija sakārtot visas loģistikas lietas – lidmašīnas, kuģi, autobusi. Komandas ceļš, lai laicīgi nokļūtu līdz Helsinkiem, viesnīcas, lai visi šie jautājumi būtu sakārtoti un hokejistiem būtu jādomā tikai par pašatdevi un rezultātu laukumā. Lielos vilcienos viss izdevās tā, kā mēs to bijām ieplānojuši. Ir kaut kādas nianses, tomēr tā ir cita valsts, mentalitāte. Bija jāpielāgo ēdināšanas lietas, bet kopumā visu esam salikuši.

No līdzjutēja viedokļa Jelgava un vispār Latvija Somijas līdzjutējiem ir ļoti pateicīga vieta, kur būt, skatīties un spēlēt hokeju, jo atbraukšana uz šejieni no Helsinkiem vai Tamperes ir stundas lidojums. Gan sportistiem, gan līdzjutējiem esam interesanti un ērti. Galu galā parādījām labu sniegumu, lai arī viņi būtu ieinteresēti atgriezties un spēlēt ar mums. Arī no cenu un izmaksu viedokļa, Latvijā tās izmaksas ir zemākas,” uzsver Zeltiņš.

Šosezon vairākas “Zemgale/LLU” spēles Mestis un OHL sakrita vienā dienā. Jelgavniekiem nācās OHL piesaistīt otro sastāvu, kurā pārsvarā tika iekļauti gados jaunie hokejisti. Kluba direktors uzsvēra, ka vēlās iesaistīt jaunatni vairāk nākamajā sezonā.

“Vairāk vai mazāk plāns uz nākamo sezonu izskatās līdzīgi. Šobrīd vēl nezinām nolikumu, komandas un daudzas citas lietas, lai vajadzētu jau kaut ko ieskicēt. Bet jebkurā gadījumā šis modelis, kā es redzēju to pirms sezonas, tas funkcionē un strādā. Visi mūsu sistēmas spēlētāji varēja iegūt labu spēļu praksi un mēs noteikti turpināsim šādu virzienu,” noslēdz Zeltiņš.

“Zemgale/LLU” turpinās cīnīties par OHL titulu, finālā spēkojoties ar “Mogo/LSPA”, taču Mestis komanda sezonu noslēdza 12. vietā ar 51 punktu 52 spēlēs.

Autors: Rems Ratņikovs Avots: Sportazinas.com

 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  5 X €10 LIKMES BEZ RISKA
Komentāri (0)