“Zemgale/LBTU” viesos sakauj “HS Rīga” jaunatni

Šovakar Optibet hokeja līgas (OHL) regulārās sezonas mačā Jelgavas “Zemgale/LBTU” viesos apspēlēja “HS Rīga” ar rezultātu 6:2 (1:0, 3:1, 2:1).

Mača rezultāts tika atklāts 18. minūtē, kad Rinalds Vutkevičs vairākumā pārspēja pretinieku vārtsargu.

Līdz otrās trešdaļas vidum komandas guva trīs vārtus. No sākuma Gustavs Krūmiņš un Kārlis Bucenieks nostabilizēja jelgavnieku pārsvaru, taču pēc īsa brīža Krists Retenais vairākumā guva pirmos rīdzinieku vārtus. Piecas sekundes pirms perioda beigām atzīmējās Mārtiņš Karsums.

Noslēdzošajā periodā Dāniels Andersons panāca jelgavniekiem četru vārtu pārsvaru. Perioda 19. minūtē, 23 sekunžu laikā Maksims Pumpiņš un Gustavs Millers apmainījās ar vārtu guvumiem.

“Zemgale/LBTU” vārtsargs Lukas Bukatovs atvairīja 20 no 22 metieniem. Tikmēr HS “Rīga” vārtus sargājošais Linards Feldbergs tika galā ar 34 no 40 metieniem.

“Zemgale/LBTU” ar 24 punktiem 13 spēlēs ieņem 1. vietu līgā. Tikmēr “HS Rīga” ierindojusies 6. pozīcijā ar astoņiem punktiem desmit mačos.

Nākamo spēli jelgavnieki aizvadīs 4. novembrī, kad mājās uzņems viesus no Kauņas – “City”. Savukārt,  “HS Rīga” būs divu nedēļu pauze, nākamo spēli aizvadot vien 15. novembrī, kad viesosies pie “Prizma/IHS”.