”Zemgale/LBTU” saplosa HS ”Rīga”

Optibet hokeja līgā (OHL) ceturto uzvaru piecās aizvadītajās spēlēs šovakar izcīnīja aizvadītās sezonas čempione “Zemgale/LBTU”, kas mājās ar 8:1 (2:0, 3:0, 3:1) sagrāva “HS Rīga”.

Artūrs Karaša septītajā minūtē atklāja mača rezultātu, bet Mārtiņš Porejs pirmās trešdaļas vidū dubultoja ”Zemgale/LBTU” pārsvaru.

Otrā perioda ievadā Eimants Noreika panāca uz tablo jau 3:0, bet 26. minūtē Rinalds Vutkevičs, realizējot skaitlisko vairākumu, sniedza Arta Ābola vadītajai komandai jau četru vārtu pārsvaru. Otrās trešdaļas beigās Renarts Džerods Alksnis vēl vairāk nostiprināja mājinieku vadību.

Trešā perioda vidū Dāniels Andersons panāca 6:0, bet 53. minūtē Gatis Gricinskis, realizējot vairākumu, ieraidīja septīto ripu rīdzinieku vārtos. Pēc nepilnām divām minūtēm Aleksandrs Zaprivoda, izmantojot skaitlisko pārsvaru, viesiem vienus vārtus atguva, bet mājinieki nepalika atbildi parādā – 59. minūtē Gustavs Millers uzstādīja mača gala rezultātu – 8:1.

”Zemgale/LBTU” ar deviņiem punktiem piecās spēlēs šobrīd ir OHL līdere. Tikmēr HS ”Rīga” divi izcīnītie punkti trijos mačos ļauj ieņemt sesto vietu deviņu komandu konkurencē.

Nākamo spēli jelgavnieki aizvadīs 30. septembrī pret ”Prizma/IHS” komandu. Savukārt Oļega Sorokina padotie 7. oktobrī mērosies spēkiem ar Lietuvas klubu Viļņas “Hockey Punks”.

Autors: Rainers Rogs Avots: OHL