“Zemgale/LBTU” izmoka uzvaru pār Kauņas “City”

Šovakar Optibet hokeja līgas (OHL) spēlē Jelgavas “Zemgale/LBTU” komanda mājās ar rezultātu 2:1 (1:1, 0:0, 1:0) apspēlēja Kauņas “City” vienību.

Pirmā perioda desmitajā minūtē “City” uzbrucējs Ondrejs Mahala atklāja mača rezultātu, bet 13. minūtē Patriks Seilis panāca izlīdzinājumu.

Otrajā trešdaļā komandas vārtus neguva, bet trešā mača nogriežņa 11. minūtē Kevins Strādnieks vairākumā izvirzīja vadībā jelgavniekus. Šo pārsvaru mājiniekiem arī izdevās noturēt līdz spēles beigām.

Mariuss Bajaruns-Galejs atvairīja 30 no 31 “City” metiena, bet Sergijs Pisarenko tika galā ar 46 no 48 “Zemgale/LBTU” raidījumiem.

“Zemgale/LBTU” ar 26 punktiem 14 spēlēs atrodas pirmajā vietā OHL, bet “City” ar astoņiem punktiem astoņās cīņās ierindojas sestajā pozīcijā līgā.

Nākamo spēli jelgavnieki aizvadīs 15. novembrī viesos plkst. 19:30 pret Elektrēnu “Airwell Energija”, bet Kauņas klubs sezonu turpinās 15. novembrī izbraukumā plkst. 19:15 pret “Mogo/LSPA”.