“Zemgale/LBTU” iemet trīs vārtus 80 sekunžu laikā un sagrauj “Rīgas HS” (VIDEO)

"Zemgale/LBTU" un "HS Rīga", hokejazinas.com

"Zemgale/LBTU" un "HS Rīga" | Foto: "Zemgale/LBTU"

Optibet hokeja līgas (OHL) spēlē Jelgavā vietējā “Zemgale/LBTU” ar rezultātu 9:1 (3:0, 2:1, 4:0) sagrāva “Rīgas Hokeja skolu”.

Pirmajā periodā jelgavnieki minūtes un 20 sekunžu laikā guva trīs vārtus. No sākuma 12. minūtē atzīmējās Roberts Vītols, tad 68 sekundes vēlāk Rustams Begovs guva pirmos vārtus “Zemgale/LBTU” rindās kopš 2021. gada. Pēc vēl nospēlētām 12 sekundēm precīzi meta Gustavs Millers.

Otrās trešdaļas ievadā Rodrigo Berķis spēja samazināt rezultāta starpību. Perioda vidū Kevins Strādnieks atgrieza mājiniekiem trīs vārtu pārsvaru, bet Markuss Streikišs 40. minūtē panāca 5:1.

Trešajā periodā “Rīgas HS” veica vārtsargu maiņu, taču jau astoņas sekundes vēlāk viņam nācās kapitulēt, precīzi metot Pēterim Purmalim. Astotajā minūtē Begovs guva savus otros vārtus spēlē, realizējot vairākumu. Perioda vidū Purmalis otro reizi izcēlās ar tiešu metienu vārtu tīklā. Punktu mačam 14 sekundes pirms finālsirēnas pielika Antons Trastašenkovs.

“Rīgas HS” vārtsargs Ivans Kufterins pirms nomaiņas tika galā ar 37 no 42 metieniem, bet viņu nomainījušais Artūrs Skrebutens atvairīja 16 metienus no 20. “Zemgale/LBTU” vārtus sargājošais Patriks Plūmiņš atvairīja 15 no 16 metieniem.

“Zemgale/LBTU” ar sešiem punktiem četrās spēlēs ieņem 1. vietu līgā, kamēr “Rīgas HS” ierindojas sestajā pozīcijā ar vienu punktu trīs mačos.

Rīdziniekiem nākamā spēle paredzēta 24. septembrī, kad viesosies pie “HK Prizma”, taču jelgavnieki 25. septembrī savā laukumā uzņems Viļņas “Hockey Punks”.