“Zemgale/LBTU” iemet 12 vārtus un rezultatīvā mačā sakauj “Prizma/IHS”

Šovakar Optibet hokeja līgas (OHL) regulārās sezonas mačā aizvadīto divu sezonu čempionvienība Jelgavas “Zemgale/LBTU” ar rezultātu 12:5 (2:2, 4:2, 6:1) viesos pārspēja Rīgas “Prizma/IHS” komandu.

Jau pirmā perioda trešajā minūtē viesu uzbrucējs Kristaps Roķis atklāja mača rezultātu, bet astotajā minūtē Patriks Zabusovs vairākumā panāca neizšķirtu.

Elvis Kaimiņš 14. minūtē jau izvirzīja vadībā rīdziniekus, bet Artūrs Karaša 17. minūtē izlīdzināja spēles rezultātu.

Otrās trešdaļas otrajā minūtē Kārlis Bucenieks deva priekšrocību “Zemgale/LBTU”, bet Elvis Kaimiņš piektajā minūtē panāca līdzsvaru uz rezultāta tablo.

Lai gan Kristiāns Zelts astotajā minūtē trešo reizi deva pārsvaru viesiem, to noturēt izdevās vien piecas minūtes – Zabusovs 13. minūtē guva savus otros vārtus vairākumā.

Vien 54 sekundes vēlāk “Zemgale/LBTU” kapteinis Gatis Gricinskis jau pastāvīgi deva pārsvaru jelgavniekiem. To 20. minūtē dubultoja Kristaps Roķis.

Trešā mača nogriežņa sestajā minūtē Daniels Andersons panāca rezultātu 7:4 viesu labā, bet Emīls Ezītis desmitajā minūtē vienus vārtus atguva.

Tālāk ar precīziem metieniem izcēlās vien jelgavnieki: 16. minūtē Gustavs Millers guva astotos vārtus, bet Bohdans Panasenko 17. minūtē ieraidīja devīto ripu mājinieku vārtos.

Divciparu skaitli uz rezultāta tablo varējām ieraudzīt jau 33 sekundes vēlāk, kad vārtus guva Roberts Andersons, bet 18. minūtē ar 11. “Zemgale/LBTU” vārtiem izcēlās Kristaps Kristiņš.

Rīdzinieku mocības nenoslēdzās pat spēles pēdējai minūtei, kad ar 12. jelgavnieku vārtiem vairākumā izcēlās Kevins Strādnieks.

Mariuss Bajaruns Galejs atvairīja 18 no 23 “Prizma/IHS” metieniem, bet Jošihiro Kuroiva pirms nomaiņas tika galā ar 20 no 26 “Zemgale/LBTU” raidījumiem. Ņikita Montevids apstādināja deviņus no 15 atlikušajiem metieniem.

“Zemgale/LBTU” ar 20 punktiem 11 spēlēs ieņem pirmo vietu turnīra tabulā, bet “Prizma/IHS ar 14 punktiem 12 cīņās atrodas ceturtajā pozīcijā līgā.

Nākamais mačs jelgavniekiem paredzēts 28. oktobrī viesos plkst. 17:00 pret Kauņas “City”, bet Rīgas klubs sezonu turpinās 1. oktobrī viesos plkst. 19:15 pret “Mogo/LSPA”.