“Zemgale/LBTU” atstāj sausā “HS Rīga” un nosargā pirmo vietu OHL

Šovakar Optibet hokeja līgas (OHL) regulārās sezonas mačā aizvadīto divu sezonu čempionvienība Jelgavas “Zemgale/LBTU” mājās ar rezultātu 4:0 (2:0, 1:0, 1:0) apspēlēja “HS Rīga” komandu.

Pirmā perioda astotajā minūtē “Zemgale/LBTU” uzbrucējs Kevins Strādnieks vairākumā atklāja spēles rezultātu, bet 16. minūtē Kristaps Kristiņš dubultoja pārsvaru.

Otrās trešdaļas 18. minūtē Eimantas Noreika guva trešos jelgavnieku vārtus, bet trešā mača nogriežņa 19. minūtē Kevins Strādnieks pielika punktu spēlei ar precīzu metienu tukšos rīdzinieku vārtos.

Mariuss Bajaruns-Galejs atvairīja visus 13 “HS Rīga” metienus, bet Mikus Vecvanags tika galā ar 36 no 39 “Zemgale/LBTU” raidījumiem.

“Zemgale/LBTU” noslēdza regulāro sezonu ar 55 punktiem 32 cīņās, kas ir identisks punktu skaits otrajā vietā esošajai Rīgas “Mogo/LSPA” komandai. Jelgavnieki gan nopelnīja par vienu uzvaru pamatlaikā vairāk (25), nekā rīdzinieki (24).

“HS Rīga” vēl rīt plkst. 19:00 viesos aizvadīs pēdējo regulārās sezonas spēli pret HK “Kurbads”. Ar 30 punktiem 31 mačā Rīgas klubs jau nodrošinājis sesto pozīciju OHL. Jau zināms, ka “HS Rīga” ceturtdaļfinālā cīnīsies pret HK “Kurbads” vienību.