Tallinas Pantēras Viļņā saber pilnus OHL pastarītes vārtus

Šovakar Optibet hokeja līgas (OHL) regulārās sezonas spēlē Igaunijas komanda Tallinas “Panter” viesos ar rezultātu 10:3 (3:2, 2:1, 5:0) sagrāva Lietuvas vienību Viļņas “Hockey Punks”.

Šī bija komandu otrā spēle divās dienās. Arī vakar pārāka bija komanda no Tallinas.

Pirmajā periodā divus ātrus vārtus guva pantēru spēlētāji Ņikita Puzakovs un Mikels Vorangs. Piecas minūtes vēlāk Savēlijs Novikovs panāca 3:0. Pēc tam Ronalds Dvončs un Edgars Petrovs divus vārtus atguva.

Otrās trešdaļas sākumā Domass Janušonis vairākumā spēja izlīdzināt mača gaitu. Pēc neilga brīža tallinietis Daņils Carkovskis atgrieza komandai pārsvaru. Trešdaļas 19. minūtē Maksims Lovkovs vairākumā panāca 5:3.

Trešā perioda ievadā Niklass Sildre iemeta sesto ripu Viļņas komandas vārtos. Nedaudz vēlāk “Hockey Punks” uzbrucējs Iļja Četvertaks saņēma 27 soda minūtes par rupjību, atstājot komandu uz septiņām minūtēm mazākumā, ko lieliski izmantoja pantēras, gūstot divus vārtus, izceļoties Patrikam Kokmā un Novikovam. Pēc vairākuma iztecēšanas, tallinieši guva vēl divus vārtus, precīziem esot Carkovskim un Rasmusam Kīkam – 10:3.

“Panter” vārtsargs Jesse Makajs tika galā ar 24 no 27 metieniem, bet “Hockey Punks” vārtus sargājušais Simas Baltrūnas atvairīja 31 no 41 metiena.

Tallinas komanda ar 30 punktiem 25 spēlēs atrodas trešajā vietā OHL, bet Viļņas vienība šosezon vēl nav uzvarējusi un ar vienu punktu 24 cīņās ierindojas pēdējā, devītajā pozīcijā līgā.