Site icon Hokeja ziņas

Tallinas “Panter” izcīna otro uzvaru Lietuvā divās dienās

Rasmuss Kīks, hokejazinas.com

Tallinas "Panter" uzbrucējs Rasmuss Kīks | Foto: Guntis Lazdāns, OHL

Optibet hokeja līgā (OHL) šodien Igaunijas komanda Tallinas “Panter” viesos ar rezultātu 3:2 (2:0, 0:0, 1:2) uzveica Lietuvas komandu Viļņas “Hockey Punks”.

Pantērām šī kļuvusi par ceturto uzvaru pēc kārtas un otro divās dienās.

Daniils Fursa 10. minūtē atklāja mača rezultātu, bet septiņas minūtes vēlāk soms Tomi-Peteri Ansio dubultoja talliniešu pārsvaru. Otrās trešdaļas izskaņā Viļņas komandas hokejists Kristupas Blažijs par sitienu ar nūju saņēma noraidījumu līdz spēles beigām.

Trešā perioda vidusdaļā Domass Janušonis vienus vārtus atguva, taču 121 sekundi vēlāk Rasmuss Kīks atgrieza “Panter” divu vārtu pārsvaru. Pēc pusotras minūtes Laisvidas Kudrevičius samazināja rezultāta starpību līdz minimumam.

Villems-Henriks Koitmā Igaunijas kluba vārtos atvairīja deviņus no 11 (81,8%) metieniem, bet Artūrs Pavļukovs Lietuvas komandas vārtos tika galā ar 27 no 30 (90%) metieniem.

“Panter” ar 18 punktiem 11 spēlēs ir OHL vicelīdere, bet “Hockey Punks” septiņās spēlēs pie punktiem nav tikusi, ierindojoties pēdējā, 7. vietā.