Tallinas klubs iemet astoņas ripas un izvirzās OHL līderos

Tallinas "Panter", Hokejazinas.com
Tallinas “Panter” | Foto: Guntis Lazdāns, OHL

“Optibet” hokeja līgā (OHL) šodien tika aizvadīta tikai viena spēle, kurā laukumā devās Tallinas “Panter” un Viļņas “Hockey Punks” klubi.

Uzvaru aizvadītajā mačā ar rezultātu 8:3 izcīnīja Tallinas komanda. Uzvarētāju rindās ar diviem vārtiem un vienu piespēli izcēlās Danils Fursa, bet vārti un divas piespēles Ņikitas Puzikova rēķinā.

Pirmā trešdaļa noslēdzās ar 3:1 “Panter” hokejistu labā, pēc spēlētām 40 minūtēm rezultāts bija 5:3, savukārt mača pēdejā trešdaļā Tallinas komanda guva vēl trīs vārtus.

“Panter” hokejisti aizvadītajā spēlē izdarīja 50 metienus pa vārtiem, savukārt Viļņas kluba hokejisti – 21.

Turnīra tabulā līderi ar desmit punktiem ir “Panter” hokejisti, savukārt otrajā vietā ar septiņiem punktiem atrodas “Mogo/RSU”. Jāpiebilst, ka komandas ir aizvadījušas dažādu spēļu skaitu.