Šulcam divi vārti, ”Mogo/LSPA” apspēlē HS ”Rīga”

Optibet hokeja līgā (OHL) kārtējo uzvaru šovakar izcīnīja Ģirta Ankipāna vadītā ”Mogo/LSPA”, kas viesos ar 4:1 (2:0, 1:0, 1:1) apspēlēja Oļega Sorokina trenēto HS ”Rīga”.

Mārtiņš Šulcs pirmās trešdaļas vidū atklāja mača rezultātu, bet pēc nepilnām divām minūtēm, realizējot skaitlisko vairākumu, guva savus otros vārtus spēlē un dubultoja ”Mogo/LSPA” pārsvaru – 2:0. Savukārt otrā perioda vidū Kārlis Ozoliņš uz tablo panāca jau 3:0.

Pamatlaika priekšpēdējā minūtē Rodions Boltramovičs pārspēja ”Mogo/LSPA” vārtsargu Henriju Anču un samazināja rezultāta starpību līdz diviem vārtiem (1:3), bet 23 sekundes pirms spēles beigu sirēnas Renārs Kamergrauzis ar metienu tukšos vārtos panāca 4:1.

Ankipāna vadītajai komandai šis bija 26. panākums 27 šosezon aizvadītajās spēlēs. ”Mogo/LSPA” ar 52 izcīnītiem punktiem ir pārliecinoša līgas līdere. Tikmēr Sorokina trenētā HS ”Rīga” ar 25 punktiem 26 mačos ieņem piekto vietu līgā.

Nākamā spēle Ankipāna padotajiem paredzēta jau rītvakar, kad pulksten 19:00 būs jāviesojas pie ”Prizma/IHS” hokejistiem. Savukārt HS ”Rīga” dienu vēlāk (1. februārī) ciemosies Daugavpilī pie pēdējā vietā esošās ”DLSS/Dinaburga”.

Autors: Rainers Rogs Avots: LHF