Strazdiņam Hat-trick, HS ”Rīga” sarauj gabalos ”DLSS/Dinaburga”

Optibet hokeja līgā (OHL) pārliecinošu panākumu šovakar svinēja Oļega Sorokina vadītā HS ”Rīga”, kas izbraukumā ar 10:0 (4:0, 2:0, 4:0) sagrāva pēdējā vietā esošo Daugavpils “DLSS/Dinaburga”.

HS ”Rīga” pamatus uzvarai ielika jau pirmajā trešdaļā, kurā guva četrus vārtus un panāca uz tablo ļoti pārliecinošo 4:0. Viesu rindās mača pirmajā nogrieznī ar diviem precīziem metieniem izcēlās Rauls Ladusāns, bet pa reizei sāncenšu vārtsargu pārspēja Roberts Šķute un Raivis Strazdiņš.

Mača turpinājumā rīdzinieki guva vēl sešus vārtus. Otrajā periodā izcēlās Timurs Solostejs un Škute, kurš bija precīzs otro reizi spēlē. Pēdējā trešdaļā pretinieku cietoksni divreiz iekaroja Strazdiņš, kurš 53. minūtē noformēja sev Hat-trick. Savukārt pamatlaika izskaņā precīzi bija arī Antons Macijevskis un Toms Mots.

Uzvarētāju sastāvā rezultatīvākais bija Hat-trick autors Strazdiņš (3+0). Tikmēr ar diviem gūtiem vārtiem un rezultatīvu piespēli atzīmējās Škute. Tāpat trīs punktus sakrāja arī Macijevskis (1+2) un Valters Niedrājs (0+3).

Sorokina vadītā HS ”Rīga” ar 27 punktiem 27 spēlēs ieņem piekto vietu OHL kopvērtējumā, bet “DLSS/Dinaburga”, 29 mačos izcīnot divus punktus, pārliecinoši atrodas pēdējā pozīcijā.

Rīdzinieki nākamo spēli aizvadīs jau 4. februārī, pulksten 13:30 savā laukumā uzņemot OHL aizvadītās sezonas čempioni ”Zemgale/LLU”.

Savukārt ”DLSS/Dinaburga” nākamais mačs paredzēts vien 16. februārī, kad pulksten 19:30 būs jāviesojas pie Lietuvas čempiones Viļņas ”7bet Hockey Punks”.

Autors: Rainers Rogs Avots: LHF