Sorokina vadītā HS ”Rīga” pārspēj Lietuvas čempioni un kļūst par OHL līderi

Optibet hokeja līgas (OHL) šīs dienas vienīgajā mačā Oļega Sorokina vadītā HS ”Rīga” viesos ar 3:1 (1:0, 1:0, 1:1) pārspēja Lietuvas čempioni Viļņas ”7bet Hockey Punks” un izcīnīja trešo uzvaru trijās jaunās sezonas spēlēs, kļūstot par turnīra līderi.

HS ”Rīga” dominēja no paša mača sākuma un jau trešajā minūtē izvirzījās vadībā, precīzam esot Kārlim Andersonam. Otrās trešdaļas ievadā Valters Niedrājs pēc Andersona piespēles panāca uz tablo jau 2:0.

Pēdējā trešdaļā ”7bet Hockey Punks” pārņēma iniciatīvu un, 45. minūtē izceļoties Edgaram Ribakovam, spēja samazināt rezultāta starpību līdz minimumam (1:2). 56. minūtē gan Kristers Ansons atjaunoja rīdziniekiem divu vārtu pārsvaru un panāca 3:1. Atlikušajā laikā rezultāts vairs nemainījās.

”7bet Hockey Punks” nākamo spēli OHL aizvadīs 17. septembrī, viesojoties pie ”Dinaburgas” hokejistiem, bet HS ”Rīga” nākamais mačs OHL ir paredzēts 22. septembrī, kad izbraukumā būs jātiekas ar pašreizējo OHL čempioni ”Zemgale/LLU”.

Autors: Rainers Rogs Avots: LHF