“Rīgas HS” parāda cīņassparu, bet piekāpjas “Panter”

Tallinas "Panter", Rīgas HS, Hokejazinas.com

Tallinas "Panter" pret "Rīgas HS" | Foto: Tallinas "Panter"

Optibet hokeja līgas (OHL) spēlē “Rīgas Hokeja skola” izbraukumā piekāpās Tallinas “Panter” ar rezultātu 2:3 (0:0, 2:2, 0:1).

Pirmais periods aizritēja bez gūtiem vārtiem, taču otrās trešdaļas 2. minūtē Eduards Povšaks atklāja rezultātu. Vien 70 sekundes vēlāk “Panter” somu leģionārs Tomi-Peteri Ansio panāca izlīdzinājumu.

Perioda vidusdaļā Roberts Jānis Polis, spēlējot vairākumā, atgrieza rīdziniekiem pārsvaru. Pēc nospēlētām piecām minūtēm Ņikita Puzakovs atgrieza neizšķirtu uz tablo.

Trešā perioda 7. minūtē Pauls Vahi saņēma divas soda minūtes, kas gan viņa komandām nāca par labu – tallinietis Konrāds Kudevīta mazākumā pirmoreiz spēlē izvirzīja “Panter” vadībā, kā arī atnesa komandai uzvaru. Rīdzinieki divreiz pārmētāja savus sāncenšus līdz perioda beigām, bet rezultātu tas neietekmēja.

“Rīgas HS” vārtsargs Ivans Kufterins atvairīja 24 no 27 metieniem, kamēr Villems-Henriks Koitmā “Panter” vārtos tika galā ar 25 no 27 metieniem.

Pantēras ar diviem punktiem divās spēlēs ieņem 5. vietu līgā, kamēr “Rīgas HS” ierindojas pozīciju zemāk bez iegūtiem punktiem vienā mačā.

Abas komandas jau rītdien, 15. septembrī, spēkosies atkārtoti.