Rēdlihs izrauj ”Prizma/IHS” uzvaru pār ”HS Rīga”

Optibet hokeja līgā (OHL) šovakar Rīgas “Prizma/IHS” izbraukumā ar 2:1 (0:0, 0:1, 2:0) uzveica “HS Rīga” un pārtrauca divu zaudējumu sēriju.

Maksims Pumpiņš 36. minūtē izvirzīja “HS Rīga” vadībā, bet Matīss Strauss 46. minūtē panāca 1:1. Nepilnas deviņas minūtes pirms pamatlaika beigām pieredzējušais Miķelis Rēdlihs, realizējot skaitlisko vairākumu, guva viesu uzvaras vārtus.

Jānis Sidašs uzvarētāju vārtos atvairīja 31 no 32 pretinieku metieniem. Savukārt Linards Feldbergs pretējā laukuma galā neitralizēja 37 no 39 metieniem.

“Prizma/IHS” ar 16 punktiem 14 spēlēs ieņem ceturto vietu līgā. Tikmēr “HS Rīga” ar astoņiem punktiem 11 mačos ierindojas vien septītajā pozīcijā deviņu komandu konkurencē.

Abiem Rīgas klubiem nākamās spēles paredzētas pret Lietuvas komandām – “HS Rīga” 18. novembrī mājās uzņems Viļņas “Hockey Punks”, bet “Prizma/IHS” 25. novembrī viesosies pie Kauņas “City”.

Autors: Rainers Rogs Avots: LHF