HK “Prizma” uzvar 11 vārtu spēlē un nonāk panākuma attālumā no pusfināla

Šovakar Optibet hokeja līgas (OHL) ceturtdaļfināla trešajā spēlē Rīgas HK “Prizma” komanda mājās ar rezultātu 7:4 (2:0, 4:4, 1:0, 1:1) uzvarēja Tallinas “Panter” vienību.

Pirmā perioda 15. minūtē “Prizma” uzbrucējs Edijs Brahmanis atklāja rezultātu, bet Miķelis Rēdlihs dubultoja pārsbaru.

Otrās trešdaļas 40. sekundē Daņīls Fursa vienus vārtus atguva, bet ceturtajā minūtē Fursa panāca neizšķirtu.

Emīls Ezītis sestajā minūtē guva trešos “Prizma” vārtus, bet Kristaps Liepa atjaunoja viesu divu vārtu pārsvaru.

Haralds Štrombergs 11. minūtē palielināja rezultāta starpību līdz trim vārtuem, taču 13. minūtē Daņīls Fursa noformēja Hat-trick, gūstot gan savus, gan “Panter” trešos vārtus.

Mājinieku prieki gan nebija ilgi, jo Kristaps Riekstiņš 50 sekundes vēlāk tika pie sestajiem rīdzinieku vārtiem.

25 sekundes pirms otrā perioda beigām Maksims Lovkovs samazināja rezultāta starpību līdz divām ripām, bet trešā mača nogriežņa 17. minūtē Emīls Ezītis panāca rezultātu 7:4, ko “Prizma” noturēja līdz spēles beigām.

Jānis Auziņš pirms nomaiņas tika galā ar 13 no 17 “Panter” raidījumiem, bet Jānis Sidašs tika galā ar visiem deviņiem atlikušajiem raiījumiem. Villems-Henriks Kotimā apstādināja 38 no 45 “Prizma” metieniem.

HK “Prizma” atrodas vadībā sērijā līdz trim uzvarām ar rezultātu 2-1. Nākamā spēle norisināsies 8. martā plkst. 19:00 Rīgā.