”Prizma” pārsteidz Rīgas ”Dinamo”, tomēr beigās salūst

Rīgas Prizma, hokejazinas.com

Rīgas "Prizma" | Foto: LHF

Trešo uzvaru Optibet hokeja līgā (OHL) izcīnījusi Rīgas ”Dinamo”, kas šodien Latvijas galvaspilsētas klubu duelī viesos ar 6:2 (1:1, 1:0, 4:1) pārspēja Rīgas ”Prizma” hokejistus. Uzvarētāju rindās rezultatīvākie ar trīs (1+2) punktiem bija Juris Ziemiņš un Emīls Ezītis.

Daniels Dāvis Bēķis 13. minūtē skaitliskajā vairākumā izvirzīja ”Prizmu” vadībā, atklājot mača rezultātu, bet laukuma saimnieku prieki nebija ilgi. Pēc 65 sekundēm Koba Jass vienādos sastāvos panāca izlīdzinājumu – 1:1.

Otrās trešdaļas noslēgumā Juris Ziemiņš izcēlās vairākumā un pirmoreiz mačā izvirzīja vadībā Rīgas ”Dinamo”, taču trešā perioda ievadā Haralds Štrombergs atjaunoja uz tablo līdzsvaru (2:2).

Pēdējais vārds gan šajā mačā piederēja Rīgas ”Dinamo”, kas pamatlaika turpinājumā guva četrus bezatbildes vārtus, ar precīziem metieniem izceļoties Kristam Apsītim, Renāram Ciprusam, Patrikam Zabusovam un Emīlam Ezītim, un beigu beigās svinēja pārliecinošu panākumu ar 6:2.

”Prizmai” šis bija trešais zaudējums trijos mačos. Nākamo spēli Ērika Miļuna vadītā komanda aizvadīs 20. septembrī, mājās uzņemot aizvadītās sezonas OHL čempioni ”Zemgale/LLU”. Tikmēr Rīgas ”Dinamo” nākamais mačs paredzēts 24. septembrī, kad viesos būs jātiekas ar Elektrēnu ”Energija”.