”Prizma/IHS” sakauj ”Kurbadu” un turpina uzvaru sēriju

Trešo uzvaru pēc kārtas Optibet hokeja līgā (OHL) šovakar svinēja Rīgas “Prizma/IHS”, kas savā laukumā ar 6:2 (3:0, 3:0, 0:2) sakāva HK “Kurbads”.

Kristaps Riekstiņš devītajā minūtē atklāja mača rezultātu, bet Haralds Štrombergs pirmās trešdaļas vidū dubultoja “Prizma/IHS” pārsvaru. Artūrs Apfelbaums 16. minūtē panāca 3:0.

Pateicoties Edija Brahmaņa, Maksima Širokova un Valtera Apfelbauma precīzajiem metieniem, Ērika Miļuna vadītā komanda otrajā periodā vēl vairāk nostiprināja savu pārsvaru. Pēdējā trešdaļā viesi, izceļoties Aleksandram Novikovam un Robertam Jekimovam, divus vārtus atguva.

“Prizma/IHS” vārtos lielisku maču aizvadīja Jānis Auziņš, kurš atvairīja 42 no 44 (95,45%) metieniem. “Kurbads” vārtos Arginto Milbergs tika galā ar 23 no 26 (88,46%) metieniem, bet Fjodors Agazenovs atvairīja sešus no deviņiem (66,67%) metieniem.

Uzvarētāju rindās ar gūtiem vārtiem un divām rezultatīvām piespēlēm izcēlās Riekstiņš un Štrombergs. Tikmēr zaudētāju sastāvā ar vārtiem un rezultatīvu piespēli atzīmējās Jekimovs.

HK “Kurbads” ar 23 punktiem 18 spēlēs ieņem trešo vietu līgā. Savukārt “Prizma/IHS” ar 20 punktiem 16 mačos atrodas ceturtajā pozīcijā.

Abām komandām nākamie mači paredzēti 2. decembrī. “Prizma/IHS” plkst. 18:30 viesosies pie Lietuvas kluba Viļņas “Hockey Punks”, bet HK “Kurbads” plkst. 19:00 savā laukumā uzņems “Mogo/LSPA”.

Autors: Rainers Rogs Avots: LHF