“Prizma/IHS” notur pārsvaru un apspēlē “DLSS/Dinaburga”

Šovakar Optibet hokeja līgas (OHL) regulārās sezonas spēlē Rīgas “Prizma/IHS” apspēlēja Daugavpils “DLSS/Dinaburga” ar 4:3 (3:1, 0:0, 1:2).

Pirmās trešdaļas sākums izdevās ļoti rezultatīvs, līdz sestajai minūtei kopā gūstot četrus vārtus. Nedaudz vairāk kā minūti pēc spēles sākuma Lauris Rancevs atklāja rezultātu. Divas minūtes vēlāk Imants Ļeščovs panāca izlīdzinājumu. Pēc pusotras minūtes Valters Apfelbaums izvirzīja “Prizma/IHS” vadībā, un Roberts Krauklis nostabilizēja pārākumu.

Otrā trešdaļa tika aizvadīta bez vārtu guvumiem, taču trešā perioda sākumā Vadims Vabiščevičs samazināja rīdzinieku pārsvaru. Vēlāk, Apfelbaums trešdaļas vidū panāca 4:2. Nepilnas divas sekundes pirms finālsirēnas, Renāts Vabiščevičs vēlreiz sadeldēja rīdzinieku pārsvaru līdz vieniem vārtiem.

“DLSS/Dinaburga” 23 spēlēs izcīnījusi tikai vienu uzvaru, tiekot pie diviem punktiem, un pārliecinoši atrodās pēdējā 9. vietā. Savukārt, “Prizma/IHS” 21 mačā tikusi pie 20 punktiem un ieņem 5. vietu.