“Prizma/IHS” izsēj pārsvaru un zaudē Lietuvas komandai

Optibet hokeja līgas (OHL) regulārā čempionāta spēlē Rīgas “Prizma/IHS” izbraukumā ar rezultātu 2:3 (2:1, 0:0, 0:1, 0:1) piekāpās Kauņas “City”.

Mača 12. minūtē Haralds Štrombergs atklāja rezultātu. Četras ar pusi minūtes vēlāk Uldis Pūpols dubultoja viesu pārsvaru. Vien pēc minūtes Deniss Hončarenko guva pirmos “City” vārtus spēlē.

Trešā perioda astotajā sekundē Mihals Mahačs mazākumā panāca izlīdzinājumu. Uzvarētāja noskaidrošanai bija nepieciešams pagarinājums, kura trešajā minūtē Paulijs Gribauskas atnesa Kauņas komandai uzvaru.

“City” vārtsargs Sergejs Pisarenko atvairīja 41 no 43 metieniem, taču “Prizma/IHS” vārtsargs Jānis Auziņš tika galā ar 28 metieniem no 31.

“Prizma/IHS” ar 24 punktiem 21 spēlē ieņem 5. vietu OHL, taču “City” ierindojas 7. vietā ar 15 punktiem 19 spēlēs.